Lipton Point w Warszawie

Autor: Jakub
13 września 2016

Wspaniała wiadomość dla podróżujących do, z lub przez stolicę. Od niedawna, nieopodal kas, w głównej hali Dworcowej można delektować się aromatem świeżo parzonej herbaty Lipton. Jest to pierwszy w Polsce tego typu projekt Unilevera o dumnej (i znanej już na zachodzie) nazwie Lipton Point. Poza herbatą podróżujący mogą skusić się małą przekąską, naparem rewolucyjnej herbaciarki Tea Fusion na kapsułki (na chwilę obecną 9 różnych smaków) lub smacznych drinków herbacianych serwowanych z owocami.

Jeśli chodzi o ceny herbat, to najtańsze zestawy zaczynają się od 5,90 zł za 250 ml, natomiast herbaciane drinki z owocami można dostać za 8,90 zł za 250 ml. Cenowo Lipton nie rozpieszcza, ale sposób podania oraz sam punkt gastronomiczny rekompensują ceny i sprawiają, że większość z nas, herbaciarzy, nie spojrzy na automaty z herbatą nawet przez chwilę.

Z mojego małego researchu wynika, że jedyną zielona herbatą Lipton, którą możemy się cieszyć w chwili obecnej jest Lipton Green Citrus. Miejmy nadzieję, że wkrótce zostaną dodane kolejne odmiany zielonej herbaty, może nawet nie Liptona… Żartuję, raczej bym na to nie liczył. Dobra i Citrus. 🙂

Podobał Ci się ten wpis? Śledź kolejne wpisy na blogu.