Nowa polska marka podbija świat zielonej herbaty

Autor: Jakub
31 stycznia 2017

Zawsze bardzo się cieszę, gdy w gazetach czytam, że jakaś firma o mniej lub bardziej polskich korzeniach zyskuje uznanie na świecie, powiększa swoje zyski, czy też po prostu coraz lepiej się ma. Dodając do tego, że wspomniana firma rozwija jeszcze rynek zielonej herbaty, to serce podwójnie rośnie…

Warszawska spółka zarejestrowana na ul. Puławskiej o dwuczłonowej nazwie nie należy wprawdzie do nowicjuszy tej branży, ale przyznajcie się, czy słyszeliście już o Soti Natural? Ja przyznam szczerze, że niewiele! A to błąd, bo jak podaje Puls Biznesu firma działa od roku, a już nie nadąża z nowymi zamówieniami. Jej sprzedaż rośnie z miesiąca na miesiąc o 100%, a innowacyjne rozwijany produkt cieszy się coraz większa popularnością.

Produkt oferowany przez firmę to naturalna zielona herbata beztlenowo zamknięta w butelkach, produkowana na Tajwanie, sterylnie dostarczana do Europy, w tym Polski. Jak podaje producent, herbata ta należy do rzadkich odmian, bogatych w katechin, niepoddawanych od razu fermentacji, lecz suszeniu, która zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów zielonej herbaty.

Jeśli chcecie bliżej poznać herbatę Soti Natural, na pewno można skorzystać ze sklepu internetowego Soti, raczej rzadziej można ją spotkać w stacjonarnych sklepach ekologicznych czy klubach fitness. Plotki mówią, że za niedługo butelkowa herbata ma trafić na stacje Orlenu i Farmę Zdrowia. Czy tak się stanie? Zobaczymy!

Śledź bloga i bądź na bieżąco z herbacianymi nowościami!