Nowa odsłona Zielonej Herbaty!

Autor: Marta
1 kwietnia 2021

Cześć, po długiej przerwie! Od ostatniego wpisu minęło już sporo czasu, a blog pokryła gruba warstwa kurzu. Pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić tutaj porządek. Nie tylko reaktywować bloga, ale też odświeżyć i uatrakcyjnić cały serwis, który ma przecież służyć głównie Wam, czytelnikom.

Pozwólcie, że opowiem Wam trochę o wprowadzonych tutaj zmianach, dzięki czemu będziecie mogli śmielej poruszać się po portalu, łatwiej znaleźć to, co Was interesuje, a także poznać kilka nowości. Zaczynamy!

Zmiany wizualne

Na pierwszy ogień idzie nowa szata graficzna nowy układ, nowe elementy, prawdziwie zielona, herbaciana kolorystyka. Nie zapomniałem też o odświeżeniu logo, które jeszcze bardziej nawiązuje teraz do tematyki strony. Jestem ciekaw, jak Wam się podoba?

Przejrzyste menu i nowe kategorie

Kolejną zmianą jest nowy podział sekcji w menu, a na szczególną uwagę zasługuje kategoria Polecane, która już niedługo zadebiutuje pierwszą rekomendacją. Będzie to w domyśle miejsce, w którym znajdziecie polecane przeze mnie smaki oraz marki herbat. Na portalu pojawiło się też oddzielne miejsce dla Właściwości i Rodzajów zielonej herbaty, dzięki czemu sekcje te powinny być teraz dla Was bardziej czytelne.

Łatwiejsza nawigacja na blogu

Jeśli chodzi o sam Blog, po zmianie jest on dużo bardziej przejrzysty. Po kliknięciu w tę kategorię otwiera Wam się sześć ostatnich wpisów, a pod nimi przycisk umożliwiający szybkie przejście do starszych notek. Z wybranego wpisu na blogu z kolei łatwo przejść do innych nowszych lub powiązanych treści, a także prześledzić Archiwum wcześniejszych tekstów.

Nowością na blogu są też tagi, które porządkują tematykę wpisów i jeszcze bardziej ułatwiają nawigację po blogowej strefie. Oczywiście, w dalszym ciągu macie też możliwość komentowania wpisów, do czego bardzo zachęcam tym bardziej, że chętnie dowiem się, co sądzicie o zmianach!

No i na koniec… Trochę miejsca, by w końcu się Wam przedstawić. Klikając w zakładkę O mnie możecie przeczytać kilka słów na temat autora bloga.

Do usłyszenia w kolejnych wpisach!