Marki zielonych herbat

Dilmah

Lipton

Teekanne

Lipton, Big Active, Dilmah, Teekanne… Najlepsze marki zielonych herbat

Ponoć na świecie istnieje ponad 1500 różnych odmian herbat i zapewne tak samo wiele firm, które zajmują się produkcją zielonej herbaty na wiele rynków. O tym, która marka jest obecnie na topie, a która z kolei odnotowuje dużo mniejsze zyski, decyduje w dużej mierze efektywny marketing połączony z dobrym jakościowo produktem.

Do najpopularniejszych marek herbat pakowanych należą między innymi Dilmah, Lipton, Teekanne czy Big Active. Każdy z nas widuje je na półkach sklepów spożywczych, dyskontów i hipermarketów. Koneserzy herbat, w tym zielonej herbaty, chętnie sięgają też po marki nieco droższe i trudniej dostępne, takie jak Harney & Sons, Ambessa, Pukkah, Tarlton, Lebensbaum, Yoggi czy Just-T.

Dzięki internetowi oraz na szeroką skalę rozwiniętemu e-commerce, wiele herbat można obecnie kupić online, w korzystniejszych cenach niż te, które oferują sklepy stacjonarne. Tą drogą możemy również dostać herbaty, których nie znajdziemy lokalnie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco aktualizowanej strefy marek zielonych herbat, w której znajdziecie swoich ulubionych producentów i dowiecie się o nich nieco więcej.